PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów

PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów PIT. Gofin. pl to profesjonalny serwis tematyczny zwierający darmową pomoc specjalistów z zakresu rozliczenia podatku dochodowego. Zawiera informacje m. in. na temat: przychodów i kosztów, wspólnego opodatkowania, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochodów zagranicznych.

Szczegóły strony www.Pit.Gofin.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.Pit.Gofin.pl:

PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 560

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozyczki-dla-zadluzonych.com.pl »

  Jeśli pilnie musisz pożyczyć gotówkę ale nie udało Ci się załatwić żadnego kredytu bankowego, odwiedź koniecznie na naszą stronę internetową. Przedstawiamy rozmaite pożyczki pozabankowe, w tym także pożyczki gotówkowe dla zadłużonych. Zapewniamy również wysłanie, przy pomocy opisywanego portalu, wniosku czy też pytania prosto do instytucji pożyczkowej.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy.Gofin.pl »

  Przepisy. Gofin. pl to darmowa baza najnowszych aktów prawnych. Zawiera przepisy prawne z zakresu: podatek dochodowy, VAT, akcyza, rachunkowość, ubezpieczenia, świadczenia, prawo pracy oraz teksty ujednolicone przez redakcję Wydawnictwa.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • BiznesGazeta.pl »

  Wortal mieszczący w sobie mnóstwo informacji związanych z prowadzeniem biznesu. Prezentowane na łamach serwisu treści pomagają użytkownikom w wyborze profilu działalności, we wszelkich formalności związanych z otwarciem firmy, a także udzielają wskazówek w zakresie efektywnego zarządzania prowadzonym biznesem. Ponadto serwis zawiera informacje w zakresie dostępnej oferty bankowej, a także sytuacji na rynkach inwestycyjnych.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eprawny.biz - Prawo w biznesie »

  Portal o tematyce skoncentrowanej głównie na obecności prawa w biznesie. Czytelnicy znajdą tu mnóstwo artykułów, na łamach których opisywane są prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, a także wiele informacji związanych z prawem cywilnym, które mogą okazać się przydatne w innych aspektach życia.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazetaprawo.net »

  Internetowy magazyn prawny mieszczący w sobie wiele artykułów opisujących często niezrozumiałe przepisy zapisane na kartach prawa cywilnego, gospodarczego, karnego czy tez prawa pracy. Fakt, iż wszystkie zamieszczane materiały pochodzą od znanych i zaufanych agencji informacyjnych rekomenduje rzetelność i prawdziwość znajdujących się w nich objaśnień.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simplevision - Outsourcing IT »

  Simplevision to kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu zasobów it dla podmiotów świadczących usługi w zakresie systemów Business Intelligence a także zarządzania złożonymi projektami it. Zorganizowanie zasobów przez proponowany przez nas outsourcing to kapitalny pomysł na wzbogacenie zasobów zespołu projektowego o niezbedne kompetencje. Jeśli poszukujecie Państwo usług, oferowanych przez nas - zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sed-lex.pl »

  Wszechstronne, solidne usługi prawne proponuje osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym Sed –Lex Kancelaria Prawna Poznań (na stronie sed-lex. pl dostępne są wytyczne jak dojechać). Kancelaria Adwokacka Gniezno to także możliwość skorzystać z pomocy radcy prawnego, bądź zaangażowania adwokata do reprezentowania w sądzie czy uczestnictwa w mediacjach z zakresu: spraw rodzinnych, majątkowych, wekslowych, spadkowych, nieruchomości, zasiedzenia, odszkodowań, windykacji należności, windykacji wierzytelności, określania praw i obowiązków stron, spraw upadłościowo-naprawczych itd. Porad prawnych udziela się po uprzednim zarezerwowaniu daty wizyty (telefonicznie – 61 843-93-35 (36), pocztą elektroniczną – kancelaria@sed-lex.pl bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie). Kancelaria posiada też swoje filie w Wągrowcu, Gnieźnie i Wrześni. Nasza propozycja w sprawie windykacji skierowana jest do firm. Windykacja Poznań – skutecznie ułatwiamy odzyskać należności.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simplevision - Outsourcing IT »

  Simplevision oferuje kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu zasobów it dla firm świadczących usługi w zakresie systemów Business Intelligence jak również zarządzania złożonymi projektami w branży IT. Pozyskanie zasobów poprzez proponowany przez nas outsourcing to wyborny pomysł na wzbogacenie zasobów zespołu projektowego o wymagane kompetencje. O ile poszukujecie Państwo usług, oferowanych przez nas - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serpens.com.pl - Odszkodowania Rybnik »

  Kancelaria Serpens działa na rynku odszkodowań od 2005 roku. Doświadczenie, wiedza, umiejętności i ogromna skuteczność to nasze niewątpliwe atuty w zakresie oferowanych dla Państwa usług. Niezależnie czy uczestniczyliście Państwo w wypadku samochodowym i macie problemy z firmą ubezpieczeniową czy jesteście ofiarą błędu lekarskiego szybko, tanio i skutecznie w Państwa imieniu odzyskamy należne Wam odszkodowanie.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat, szkolenia podatkowe i podatki - REWOLUCJA UMYSŁÓW Łódź. »

  Proponuję stronę firmy zajmującej się szkoleniami podatkowymi i zagadnieniami prawa podatkowego, która proponuje profesjonalne kursy.
  Kursy prowadzone są w mieście Łodzi przy ulicy Sienkiewicza 9.
  Zapraszam na stronę WWW gdzie w skrótowy sposób omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.
  Dodatkowo kursy opracowane są w konkurencyjną metodą w przystępnej formie, przez co wykładana wiedza będzie zobrazowana również dokładniej wytłumaczona. Pobudzają do myślenia i angażują każdą jednostkę w grupie. Na szkoleniach dowiedzą się i Państwo jak wypełniać deklaracje podatkowe oraz jak zoptymalizować działalność firmy pod kątem zapłaty mniejszych podatków. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo jak minimalizować podatek vat, jest to najbardziej obciążający podatek także świadomość jak go obejść i ulg podatkowych może znacznie obniżyć koszty obciążające firmę.
  Firma prowadzi szkolenia z rozrzutu prawa podatkowego vat, z amplitudy podatków cit również całej gamy podatków związanych z prowadzeniem sklepiki, rozliczaniem sprawozdań podatkowych także prowadzeniem księgowości, uzupełnianiem ksiąg przychodów i rozchodów, umowami oraz podatkami dla zleceń zagranicznych.
  Do Państwa dyspozycji przeznaczono przestronne, klimatyzowane, perfekcyjnie wyposażone sale. Sale najlepiej przystosowane do prowadzenia tego typu szkoleń, a także dodatkowe materiały szkoleniowe zwiększają efektywność nauki.
  Organizujemy też warsztaty zamknięte, które poprawiają komunikację między pracownikami, uczą współpracy, oraz angażują w odbywane szkolenia. Rozwiążemy trudności powiązane z inwestycjami, fakturowaniem, księgowaniem, rozliczaniem, deklarowaniem podatków, sprzedażą lub również zarządzaniem też administracją. Kursanci zapoznają się z aktualnymi zmianami także problemami podatkowymi oraz dowiedzą się jak rozwiązać te kłopoty.
  Poznajmy podatki dlatego bo tanim kosztem możemy zwiększyć dzięki temu dochód butiki.

  Data dodania: 19 05 2015 · szczegóły wpisu »