PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów

PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów PIT. Gofin. pl to profesjonalny serwis tematyczny zwierający darmową pomoc specjalistów z zakresu rozliczenia podatku dochodowego. Zawiera informacje m. in. na temat: przychodów i kosztów, wspólnego opodatkowania, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochodów zagranicznych.

Szczegóły strony www.Pit.Gofin.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.Pit.Gofin.pl:

PIT.gofin.pl - darmowy program i porady ekspertów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 426

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsze-e-lokaty.com.pl »

  Serwis internetowy najlepsze e-lokaty, omawia wszytko co konieczne wiedzieć o aktualnie dostępnych na polskim rynku lokatach terminowych. Na prezentowanej stronie internetowej powinno się obejrzeć różnorodne podsumowania lokat, a także wytyczne czym kierować się wybierając najlepsze lokaty bankowe terminowe. Zapraszamy do odwiedzania strony zainteresowanych pewnym inwestowaniem, swoich pieniędzy w bankowe lokaty za pomocą internetu.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy.Gofin.pl »

  Przepisy. Gofin. pl to darmowa baza najnowszych aktów prawnych. Zawiera przepisy prawne z zakresu: podatek dochodowy, VAT, akcyza, rachunkowość, ubezpieczenia, świadczenia, prawo pracy oraz teksty ujednolicone przez redakcję Wydawnictwa.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Businesstimes.pl »

  Ciekawa strona poświęcona tematyce finansów. Dane zawarte w ramach publikowanych tekstów oferują czytelnikom dostęp do bieżącej sytuacji panującej na rynku gospodarczym. Portal prezentuje także oferty produktów oferowanych przez banki oraz instytucje finansowe, a także najświeższe wieści obrazujące obecną kondycję rynków nieruchomości oraz ubezpieczeń.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • BiznesGazeta.pl »

  Wortal mieszczący w sobie mnóstwo informacji związanych z prowadzeniem biznesu. Prezentowane na łamach serwisu treści pomagają użytkownikom w wyborze profilu działalności, we wszelkich formalności związanych z otwarciem firmy, a także udzielają wskazówek w zakresie efektywnego zarządzania prowadzonym biznesem. Ponadto serwis zawiera informacje w zakresie dostępnej oferty bankowej, a także sytuacji na rynkach inwestycyjnych.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eprawny.biz - Prawo w biznesie »

  Portal o tematyce skoncentrowanej głównie na obecności prawa w biznesie. Czytelnicy znajdą tu mnóstwo artykułów, na łamach których opisywane są prawne aspekty prowadzenia działalności gospodarczej, a także wiele informacji związanych z prawem cywilnym, które mogą okazać się przydatne w innych aspektach życia.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gazetaprawo.net »

  Internetowy magazyn prawny mieszczący w sobie wiele artykułów opisujących często niezrozumiałe przepisy zapisane na kartach prawa cywilnego, gospodarczego, karnego czy tez prawa pracy. Fakt, iż wszystkie zamieszczane materiały pochodzą od znanych i zaufanych agencji informacyjnych rekomenduje rzetelność i prawdziwość znajdujących się w nich objaśnień.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simplevision - Outsourcing IT »

  Simplevision to kompleksowe usługi z zakresu outsourcingu zasobów it dla podmiotów świadczących usługi w zakresie systemów Business Intelligence a także zarządzania złożonymi projektami it. Zorganizowanie zasobów przez proponowany przez nas outsourcing to kapitalny pomysł na wzbogacenie zasobów zespołu projektowego o niezbedne kompetencje. Jeśli poszukujecie Państwo usług, oferowanych przez nas - zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sed-lex.pl »

  Wszechstronne, solidne usługi prawne proponuje osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym Sed –Lex Kancelaria Prawna Poznań (na stronie sed-lex. pl dostępne są wytyczne jak dojechać). Kancelaria Adwokacka Gniezno to także możliwość skorzystać z pomocy radcy prawnego, bądź zaangażowania adwokata do reprezentowania w sądzie czy uczestnictwa w mediacjach z zakresu: spraw rodzinnych, majątkowych, wekslowych, spadkowych, nieruchomości, zasiedzenia, odszkodowań, windykacji należności, windykacji wierzytelności, określania praw i obowiązków stron, spraw upadłościowo-naprawczych itd. Porad prawnych udziela się po uprzednim zarezerwowaniu daty wizyty (telefonicznie – 61 843-93-35 (36), pocztą elektroniczną – kancelaria@sed-lex.pl bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie). Kancelaria posiada też swoje filie w Wągrowcu, Gnieźnie i Wrześni. Nasza propozycja w sprawie windykacji skierowana jest do firm. Windykacja Poznań – skutecznie ułatwiamy odzyskać należności.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simplevision - Outsourcing IT »

  Simplevision oferuje kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu zasobów it dla firm świadczących usługi w zakresie systemów Business Intelligence jak również zarządzania złożonymi projektami w branży IT. Pozyskanie zasobów poprzez proponowany przez nas outsourcing to wyborny pomysł na wzbogacenie zasobów zespołu projektowego o wymagane kompetencje. O ile poszukujecie Państwo usług, oferowanych przez nas - zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serpens.com.pl - Odszkodowania Rybnik »

  Kancelaria Serpens działa na rynku odszkodowań od 2005 roku. Doświadczenie, wiedza, umiejętności i ogromna skuteczność to nasze niewątpliwe atuty w zakresie oferowanych dla Państwa usług. Niezależnie czy uczestniczyliście Państwo w wypadku samochodowym i macie problemy z firmą ubezpieczeniową czy jesteście ofiarą błędu lekarskiego szybko, tanio i skutecznie w Państwa imieniu odzyskamy należne Wam odszkodowanie.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »